هانا گل دختر

تجربه های شیرین با هانا

نمایش دختر نارنج و ترنج
ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٠  کلمات کلیدی:

 سلام به همه دوستان عزیز 

باید بگم که ما دیروز مطابق برنامه رفتیم تئاتر در تالار هنر. جاتون خالی بود چون خیلی بهمون خوش گذشت. ساعت ۵:۳۰ نمایش عروسکی نارنج و ترنج رو دیدیم داستانش همون داستان دختر نارنجون بود که چند ماه پیش با تکنیک پرده سایه نمایش داده شده بود و ما دیده بودیم.

ولی نمایش به صورت عروسک گردانی هم عالمی داره و جذابیتهای خاص خودش رو داره. در مجموع نمایش جذابی بود فقط مثل موشرو کی میخوره خیلی شاد و موزیکال نبود اما منکه تا آخرش لذت بردم چون اصولا قصه خیلی دوست دارم. مامن معتقد بود طراحی ظاهر عروسکها خوب نیست. خوب یه جورایی عروسکهاش زشت هم بودند ولی منکه دوست داشتم. البته خودتون هم میتونید قضاوت کنید.

دختر نارنج و ترنج

نفرین پیرزن برای پسر یکی یک دونه پادشاه در گرفتار عشق دختر نارنج و ترنج شدن

نارنج و ترنج

مواجهه پسر پادشاه با دیوی که دختر نارنج و ترنج را اسیر کرده

نارنج و ترنج

تعقیب پسر پادشاه توسط دیو

ساعت ۶:۳۰ با تموم شدن نمایش اومدیم توی سالن انتظار. معمولا برای تشویق بچه ها به موندن و دیدن نمایش دوم بین دونمایش یه برنامه اضافی توی سالن انتظار اجرا میشه که دیشب تئاتر سیار ؛مرغ سحر؛ اجرا شد. اونم خیلی جالب بود چون مشارکت بچه ها را هم توی نمایش به کار میگرفت بطوریکه همه بچه ها به صف شدند و به خرگوشه و پسر کوچولوی نمایش در پیدا کردن آقا روباهه مکار و حیله گر کمک کردند و آخر هم بچه ها در سه دسته سگ شکاری و شیپورچی و شکارچی به شکار روباه پرداختند. خلاصه خیلی جالب بود. 

تئاتر

تئاتر

تئاتر

تئاتر